Dla kogo jest ten obóz?

Dla KAŻDEJ z Was, która pragnie:

Treningu

5 dni treningu 2 razy dziennie!

Diety

W ramach 5 posiłków spożywać 1800 kcal w ciągu dnia.

Wiedzy

Zasięgać wiedzę i umiejętności prawidłowego korzystania z kosmetyków do twarzy.

co zyskujesz?

PRZEKONANIE

jak zdumiewające rezultaty można osiągnąć już po 10 treningach.

WIARĘ

że zdrowe i prawidłowe odżywianie może smakować.

PEWNOŚĆ SIEBIE

w umiejętnym posługiwaniu się pędzlem, szminką, pudrem czy tuszem.

MOTYWACJĘ

do tego by to wszystko kontynuować po powrocie z Obozu.

ZDROWIE

to aż 5 dni, które zdecydowanie postawią Cię na nogi.

SAMODYSCYPLINĘ

by po powrocie do domu rzeczywiście tak się stało.

CO POZA TRENINGIEM?

To Obóz, który łączy sport ze strefą piękna. Poza trenowaniem nauczysz się jak należycie pielęgnować i dbać o twarz, a przede wszystkim poznasz tajniki różnych typów makijażu – stosownie do okazji. Zawodowa wizażystka i stylistka fryzur GOSIA ABRAMOWICZ (Zobacz: Facebook) , która na co dzień upiększa polskie sławy modelki i celebrytki, będzie do Twojej dyspozycji.

GOSIA pokaże Ci jak prawidłowo wykorzystać kosmetyki, które już posiadasz. Wybierając się na ten Obóz nie zaopatruj się w nowe produkty! Zabierz to co znajduje się w swojej kosmetyczce – począwszy od oczyszczania, poprzez pielęgnację, a skończywszy na makijażu. Nie ważne ile kosztowały kosmetyki, które masz – zabierz każdy, gdyż Gosia pokaże Ci, jak zrobić z niego należyty użytek.

W RAMACH OBOZU GWARANTUJEMY

Zakwaterowanie

zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

Posiłki

5 posiłków dziennie – dieta 1 800 kalorii

Pomiary

analiza składu ciała - pierwszego i ostatniego dnia

Treningi

2 treningi dziennie (do południa i po południu) prowadzone przeze mnie

Warsztaty

3 dni warsztatów z makijażu (wykład + praktyka) - prowadzić będzie Gosia Abramowicz

Mnie

spotkania „w cztery oczy” ze mną: szczera rozmowa o trudnościach i wszystkich ważnych sprawach oraz potężna dawka pozytywnej motywacji

Gratis dla wszystkich uczestniczek

Woda

Woda niegazowana podczas treningów

Wstępy

nielimitowany wstęp gratis do hotelowego kompleksu wellness: basen, jacuzzi, sauna parowa, sauna sucha, tzw. fińska, kabina IR na podczerwień wspomagającej odchudzanie, siłownia

Wifi

dostęp do internetu

Parking

Cały pobyt parkujesz za darmo 🙂

I jeszcze perełka

Jako specjalny prezent od ***HOTEL WIERCHOMLA SKI & SPA RESORT dla Uczestniczek Obozu „Piękna Fit Ty”:

Możliwość udział w kobiecych warsztatach, które są częścią pakietu „W poszukiwaniu kobiecości” organizowanego przez ***Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort w terminie 21-24.06.2018r.
Prowadzący warsztaty oraz tematy są NIESAMOWITE:

Marta Niedźwiecka

Pierwsza w Polsce certyfikowana sex coach pracująca z seksualnością, ciałem, emocjami i relacjami intymnymi. Autorka bestselleru „Slow sex – uwolnij miłość”. Popularyzuje świadomą seksualność Slow Sex. W Wierchomli wygłosi prelekcję o świadomości własnej kobiecości.

Katarzyna Bujniewicz

Stylistka uczestników do programu „Trinny i Sasannach ubierają Polskę”, coach wizerunku, autorka książek „W pogoni za stylem” i „Pokochaj siebie w 30 dni, czyli dziennik samoakceptacji”. Podkreśli Twoje naturalne piękno podczas warsztatów „Poznaj siebie”.

Paulina Kraklio

Trenerka rozwoju osobistego, fit mind coach, ekspert świadomego stylu życia, autorka projektu „fitUMYSŁ”. Poprowadzi warsztat „Weź się na warsztat… rusz z miejsca! Spotkanie motywacyjne w babskim gronie”.

Agnieszka Jabłońska

Ekspert doboru bielizny w Boutique Bielizny, z doświadczeniem zdobytym pod okiem światowej sławy brafitterki Lindsey Brown. Doradza w sprawie biustu gwiazdom filmu, muzyki i sportu. Skorzystaj z jej doświadczenia, wiedzy i porad. Poczuj się jeszcze bardziej kobieco.

Grażyna Dudek

Znawczyni i miłośniczka wina, przyjaciółka rodzimej winnicy Chodorowa. Poprowadzi warsztat na luzie połączony z degustacją 3 gatunków lokalnego wina. Dowiesz się jak dobierać wino do potraw, jak je degustować i oceniać oraz czy wino warto pić na zdrowie.

Zobacz więcej na: http://www.wierchomla.com.pl/ceny-i-pakiety/w-poszukiwaniu-kobiecosci

ZNIŻKI!!!

20% zniżki na zabiegi regeneracyjne w hotelowym SPA, w trakcie pobytu

Koszt Obozu: 2.197 zł za osobę

Termin: 17-23 czerwca 2018r.
Wpłata zaliczki (900zł) w ciągu 3 dni od dnia dokonania rezerwacji
Wpłata pozostałej kwoty (1 297zł) do 4 maja 2018r.

Gdzie przeżyjesz Obóz „PIĘKNA FIT TY” oraz dodatkowe atrakcje czekające na Ciebie?

W Wierchomli Małej

Malowniczej wsi na południowych kresach Polski, otoczonej górami i lasami, leżącej tuż przy granicy ze Słowacją, tylko 140 km od Krakowa, gdzie znajduje się międzynarodowy port lotniczy oraz skąd łatwo i szybko można dojechać do Wierchomli koleją. Wierchomla Mała to miejsce, z którego dobrze rozpocząć wędrówkę po krainie nasyconej folklorem dawnych mieszkańców, krainie krystalicznie czystych wód mineralnych i niczym nie zanieczyszczonej przyrody. Krajobrazy Beskidu Sądeckiego zachwycają o każdej porze roku, a tereny historycznej łemkowszczyzny to kraina pełna uroczych kamiennych kapliczek, starych cerkwi oraz pasterskich szałasów.

A gdzie dokładniej?

W ***Hotelu Wierchomla Ski & Spa Resort znajdującego się na wysokości 600m n.p.m zlokalizowanego na terenie uroczego parku krajobrazowego, który jest częścią turystyczno- sportowego kompleksu Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla, w skład którego wchodzi również znana narciarzom nowoczesna, jedna z pięciu najlepszych w Polsce Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, z 11 km pięknych widokowo tras narciarskich.    

Idealne miejsce

Hotel to idealne miejsce do wypoczynku rodzinnego – potwierdza to wieloletnia obecność w programie Hotel Przyjazny Rodzinie. Ponadto Dwie Doliny to partner Karty Dużej Rodziny i dlatego w hotelu
i stacji narciarskiej rodziny wielodzietne mogą liczyć na szereg zniżek. Dzieci są w hotelu gośćmi wyjątkowymi. Tu nie ma miejsca na nudę! Uwielbiane przez dzieci Kids Fun Spa, plac zabaw, mini zoo, przedszkole narciarskie i przede wszystkim Klub Wierchołka, czyli sala pełna zabaw, nad którą pieczę sprawują profesjonalni animatorzy – tu dzieci mogą wyszaleć swą energię!

Zatem na pewno po Obozie „PIĘKNA FIT TY” powrócisz tu z całą swoją rodziną!!! 😊

Zajrzyj tutaj: wierchomla.com.pl

zobacz jak tu pięknie

Koszt Obozu: 2.197 zł za osobę

Termin: 17-23 czerwca 2018r.
Wpłata zaliczki (900zł) w ciągu 3 dni od dnia dokonania rezerwacji
Wpłata pozostałej kwoty (1 297zł) do 4 maja 2018r.

Zobacz film z naszego pierwszego obozu "PIĘKNA FIT TY"

Odtwórz wideo

Rezerwacja miejsca na obóz treningowy
  "Piękna Fit Ty III Edycja"

Koszt Obozu: 2.199 zł za osobę

Termin: 17-23 Czerwca 2018
Wpłata zaliczki (900zł) w ciągu 3 dni od dnia dokonania rezerwacji
Wpłata pozostałej kwoty (1 297zł) do 4 maja 2018r.
(Ilość miejsc ograniczona do 20, obowiązuje kolejność zgłoszeń!)

Warunki Rezygnacji:
Zwrot 100% kwoty – w przypadku rezygnacji do 16.05.2018r. 
Zwrot 100% kwoty – po 16.05.2018 r. – w przypadku gdy Uczestniczka, która została zmuszona do rezygnacji, znajdzie inną Uczestniczkę, która odkupi jej miejsce.

Uzupełnij formularz poniżej, aby zarezerwować miejsce na obóz.

Wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 900zł w ciągu 3 dni od dnia dokonania rezerwacji, po tym terminie rezerwacja przepadnie.

Trwa wczytywanie
TOP